Language: csen

Nabídka práce

vydáno  17.06.2016                                                                              >>>> Stáhnout „Leták nabídka práce“ <<<<

hledáme vhodného kandidáta na pozici odborného pracovníka

Místo práce: Pikartská 7, Ostrava – Radvanice

Druh pracovního poměru: Plný úvazek, nástup dle dohody

Náplň práce, informace o pracovním místě:

  • Provádění zkoušek elektrotechnických zařízení
  • Hodnocení zařízení podle technických norem
  • Komunikace se zákazníky

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní prestižní společnosti
  • Mzdu odpovídající výkonu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenky
  • Možnost dlouhodobého vzdělávání a odborného růstu
  • Perspektivní a zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Navíc 5 dnů dovolené

Požadavky na zaměstnance:

  • Ukončené VŠ magisterské vzdělání (Ing.), zaměření: Elektrotechnické
  • Jazykové znalosti: Angličtina
  • Požadovaná praxe: Vhodné i pro absolventy
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Technické myšlení, zkušenosti s technickými výkresy
  • Počítačové znalosti: MS Office uživatelsky
  • Řidičský průkaz: B
  • Vyhláška 50/79 Sb. výhodou

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

Ing. Lukáš Martinák

Tel.: 595 223 121

E-mail: martinak@ftzu.cz

www.ftzu.cz

Nabídka platí do 31.12.2016

Stáhnout „Leták nabídka práce“